Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marzec 28, 2024, 19:17:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozmowa kwalifikacyjna...  (Przeczytany 17880 razy)
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« : Marzec 02, 2008, 15:49:00 »

Pytankio do ludzi z pierwszego roku fizjoterapii: o co pytali na rozmowie kwalifikacyjnej??
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2008, 09:34:47 »

Zalezy jak trafiłes:) było pare sal w kazdej 3osobowa komisja mi sie udało trafić do sali gdzie pytali tylko dlaczego ten kierunek itd.Jednak i tutaj trzeba było sie naprodukować.Niektózy mieli zaś pytania typowo biologiczne, anatomiczne, fizjologiczne
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2008, 19:42:34 »

Zalezy jak trafiłes:)

nie musiałem trafiać, jestem na 3 roku i jak ja zaczynałem to nie było czegoś takieg, dlatego z chęcią poznał bym pytanie jakie były na tej rozmowie jak i również Wasze odpowiedzi na nie, np dlaczego ten kierunek???
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 06, 2008, 17:59:24 »

ja miałem akurat pyt. dlaczego ten kierunek?A co odpowiedziałem to za duzo pisania bo jak by nie było troche sie naprodukowałem:D
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marzec 07, 2008, 14:07:29 »

ja miałem akurat pyt. dlaczego ten kierunek?A

pewnie powiedziałeś, że chciałbyć pomagć ludziom...Język
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 07, 2008, 14:22:04 »

brawo coś w tym stylu jednak nie wystarczyło tego powiedzieć bo każdy tak mówił, zaraz były pytania a w jaki sposób no np róznymi zabiegami, a znasz jakies zabegi?i tak w kólko wiec jak by nie było trza byłlo sie poprodukować
Zapisane
Łysy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 04, 2008, 21:17:37 »

u mnie rozmowa przebiegała w jezyku angielskim, pytali co robilem w wakacje i takie tam pierdoly Chichot nie narzekam Uśmiech
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 04, 2008, 21:21:44 »

w angielskim?? po co??dlaczego?? i kto Cie tak męczył??
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
Łysy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 04, 2008, 21:30:14 »

bo ja mialem w pozniejszym terminie, no to sie spytali dlaczego... ja mowie ze w anglii bylem co by zarobic na ta szkole Uśmiech no to Kostyra [z tego co pamietam] do mnie po angielsku zaczal nawijac, pytal sie co tam robilem, na jak dlugo tam pojechalem... ogolnie to moze tam z 5 min siedzialem. pozegnal mnie slowami "to do zobaczenia na zajeciach" Język
Zapisane
Kamaa_66
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Lipiec 21, 2008, 17:25:36 »

pamietasz moze te pytania , ktore Ci zadawali:>?
Zapisane
Yaka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 25, 2012, 16:02:47 »

Ja też jestem ciekawa, bo słyszałam, że pytają o dziwne rzeczy, żeby zbić z tropu. Np. o to jak dbać o higienę osobistą. Także tak lekko wytrącali z równowagi.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilczki mexicotelenovelas norwegland watahaniebieskiegoksiezyca x22-team