Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 19, 2024, 19:52:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Egzaminy I rok Fizjoterapii (stacjonarne)  (Przeczytany 14231 razy)
taurus119
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Czerwiec 02, 2008, 12:09:05 »

Witam, w tym temacie chciałbym napisać jakie są moje wrażenia po krótce z niektórych egzaminów. Może komuś się to przyda i będzie się mniej stresować. Jak narazie pierwszy rok:

1. Anatomia prof. S. Szteyn

Nie ma co się oszukiwać trzeba umieć i to dobrze. Potrafi często zapytać o jakieś szczegóły. Egzamin ustny.

2. Psychologia rozwojowa i kliniczna dr J. Pachałko

No tutaj zdecydowanie łatwiej niż z anatomią ale ciężko było ściagać gdyż cały czas chodził po auli. Egzamin pisemny.

3. Biomechanika dr M. Śliwiński

Pisałem u niego zerówke a wyglądało to tak że wszedlem na zajęcia i okazało się że dzisiaj jest zerówka Mrugnięcie Ale wystarczylo mieć tylko notatki a wręcz trzeba je mieć i można było z nich korzystać. Ogólnie luzik trzeba ładnie pisać i ozdabiać prace ;P Egz. pisemny.

4. Biologia dr Barbara Juśkiewicz-Swaczyna

Bardzo szczegółowe pytania w formie testu. Trzeba miec bardzo dobre i szczegółowe notatki. Egzamin pisemny: Test

5. Fizjologia dr S. Piotrowski

Zerówka banalna, ustna. Także jak coś starać się o 4.5-5 z ćwiczeń żeby się na nią dostać. Inaczej będzie ciężko bo egzamin podobno jest trudny. Chyba najwiecej osób musialo u mnie na roku poprawiać właśnie fizjologie. Egazmin pisemny. 4-5 pytań otwartych.

6.Ogólna Teoria Fizjoterapii mgr. A. Zawistowska

Szczerze mówiąc nie wiem czy na egzaminie liczyła się wiedza czy upodobania Pani magister. Ogólnie nie zbyt trudny. Kolega uczył się do niego przed wejsciem na egzamin i zdał Uśmiech Egzamin ustny.

7. Pedagogika specjalna prof. A. Krause

Trzeba było się nauczyć tego co było na wykładach. Nie dawał ściągać. Egzamin pisemny.

Bardzo króciutko, jednak mam nadzieje że komuś się przyda. Zawsze już wiadomo z czego się przygotować solidnie, a z czego już tak nie koniecznie Duży uśmiech Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 12:12:10 wysłane przez taurus119 » Zapisane
Łysy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 02, 2008, 12:36:09 »

Tsssaa :D Ogólnie to nie ma co się bać! Wyluzujcie się porządnie przed egzaminem i beędzie git :D
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 04, 2008, 20:51:10 »

Ad.6.

To Aniela dalej "egzaminuje"?? U Was na roku nie było poeruszenia i niesmaku że mgr przeprowadza egzamin?? Ja podchodziłem 2 razy do tego egzaminu, za pierwszym razem dostałe 3, ale powiedziałem że nie chcę, przyszedłem na drugi termin, znowu dostałem 3 i też nie chciałem, więc zostałęm z Pania Z. w auli (tam egazminował) i poprawiałem wszystkich innych co wchodzili i coś źle mówili. A wiedzę na poprawianie innych czerpałem od samej PAni Z. gdy to Ona kogoś poprawiała, pytania się powtarzały więc późnij to ja ich poprawiałem a nie Pani Z. Ogólnie jedna wielka ściema. Siedzałem tam 1,5 h i wyszedłem z 5...
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
taurus119
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 06, 2008, 09:30:56 »

A wez przestań dowiedziałem się że ją wywalili ze szpitala wojskowego bo jakieś przekręty robiła... Spoko
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 09, 2008, 20:58:51 »

a robiła, robiła...
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 23, 2008, 10:24:18 »

Co do egzaminów to anatomie nasz rok miał pisemną z dr.n.med. J.Godlewskim, nieco osób poległo, moja grupa miała szczęscie mieć z Dr ćwiczenia wiec wiedzielismy w jakiej formie pytan sie spodziewac, fizjologia no niestety do tyłu, powoli zbliza się poprawka, mam nadzieję ze będzie ok:)Dobrze ze tylko jeden egzamin poszedł nie po mysli
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pet-city haxballfc team-speak-3 exoticsavanna black-for