Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Grudzień 17, 2018, 04:05:38


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin forum  (Przeczytany 5329 razy)
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« : Grudzień 27, 2007, 16:57:52 »


1. Proszę o posługiwanie się poprawną polszczyzną i o przestrzeganie zasad jej pisowni, szczególnie ortografii, włączając w to stosowanie polskich znaków!!

2. Bezwzględnia zabronione jest PoKemOnOWe PiSmO

3. Na Forum zabronione jest: szerzenie treści propagujących postępowanie niezgodne z polskim i międzynarodowym prawem (w jakiekolwiek formie), nienawiść rasową, wulgarnych, obscenicznych, oszczerczych, jak również obrażanie uczuć religijnych różnych grup wyznaniowych.

4. Zawartość każdego postu, jest wyrażeniem poglądów i opinii autora, a nie osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie forum, którzy nie ponoszą za nie odpowiedzialności. Jednym słowem nie ponoszę odpowiedzialności za treści postów.

5. Forum służy szeroko pojętej wymianie poglądów i opinii, jednak proszę swoje wypowiedzi umotywować lub w przypadku podejmowania kontrowersyjnego czy też mało znanego faktu podać źródło swoich informacji.


6. Proszę o trzymanie się tematu wątku/działu. W razie konieczności zachęcamy do zakładania oddzielnych wątków, ewentualnie do zwracania uwagi moderatorom danego działu o wydzielenie postów nie na temat do innego.


7. Administracja forum (tj. administratorzy i moderatorzy) są zobowiązani do dbania o przestrzeganie wymienionych wyżej zasad, a także o kulturę dyskusji. Aby uniknąć sporów wobec rozbieżności w postrzeganiu zasad regulaminu oraz dobrego smaku uznaje się, że to interpretacja administracji jest wiążąca.

8. Administracja wypełniając swoje obowiązki (patrz pkt.7) ma prawo ingerować w posty użytkowników (tj. zmieniać ich treść), kasować je oraz nadawać użytkownikom tzw. "ostrzeżenia". "Ostrzeżenie" nie jest metodą nacisku, a jedynie informacją o błędnym postępowaniu na forum w rozumieniu administracji.


Przedstawiony powyżej regulamin zapewne będzie ulegać pewnym zmianom (dostosowując się do rozrastającego się forum)
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mordy test2555 xbustyx etforum kalinowatyper