Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 18, 2024, 22:18:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak trwale przyczepić reklamę?  (Przeczytany 2248 razy)
lubik
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Wrzesień 21, 2015, 19:11:22 »

Witam wszystkich. Chce sobie powiesić reklamę dosyć dużych rozmiarów, mam jednak mały problem bo nie bardzo wiem jak to zrobić, żeby mi jej nie zdmuchiwało. Niestety pogoda zrobiła się w ostatnich latach dosyć nieprzewidywalna, a wiatry w moim regionie bywały bardzo silne. Miałem obawy co do dachu, a o np. taką reklamę:  to bym się w ogóle już bardzo bał (planuję przywiesić na dość wysokim płocie):

fot. fabrykareklamy.pro/produkcja/druk-wielkoformatowy-lodz-wydruki-banerow-i-billboardow/
A więc - jak to przyczepić? Wiem, że są specjalne linki, czy one się jakoś fachowo nazywają? (będę szukał w sklepach budowlanych, nie chciałbym wszystkim sprzedawcom po kolei tłumaczyć po co mi to i tak dalej). Czy takie linki w przypadku bardzo silnego wiatru nie zerwą mi tego banneru? Mieszkam przy bardzo ruchliwej drodze, boję się że to mogłoby być poważnym zagrożeniem w ruchu. Na początku rozważałem powieszenie reklamy na ścianie budynku, ale pomysł upadł, więc zostaje mi ogrodzenie tzn. płot metalowy, dosyć wysoki. Z góry dziękuję za podpowiedzi, bo jestem "zielony" całkowicie w takich technicznych kwestiach, ale raczej z założeniem sobie poradzę, tylko zalezy mi na tym by było to wykonane solidnie.

Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy meijigirudo rycerze-erathii virtual-life watahawilkowmagii