Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 20, 2024, 00:28:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jakie buty na zimę?  (Przeczytany 2746 razy)
ślimak
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« : Wrzesień 14, 2015, 17:59:31 »

Witajcie. Chodzi mi o takie buty które będą pasowały generalnie "do wszystkiego", czyli zarówno dżinsów jak i spódnicy czy bardziej eleganckich zestawień. Mam już kilka par takich butów, które pasują tylko do określonych ubrań, w szafie natomiast wybitnie brakuje mi czegoś, co sprawdzi się niezależnie od tego co założę. Jeśli chodzi o kwotę na ten cel, to wydaje mi, że lepiej zapłacić czasem więcej, ale kupić coś solidnego (najlepiej skórzane) niż kupować co jakiś czas nową parę. Podobają mi się na przykład buty Eksbut z tej strony http://www.eobuwie.com.pl/damskie/kozaki-i-inne/botki.html czy jednak Waszym zdaniem będą pasować też do eleganckich strojów? Zawsze wybieram buty raczej na płaskiej podeszwie lub małym obcasie, ale tym razem też rozważam zakup czegoś wyższego bo wiem, że przy moim wzroście w takich wyglądam po prostu korzystniej. Tylko, z drugiej strony, czy obcas nie jest mniej wygodny np. przy jeździe samochodem i codziennej bieganinie? Doradźcie mi coś proszę - jak sądzicie kupować na płaskiej podeszwie czy na obcasie?
Co będzie się najlepiej sprawdzało w codziennym użytkowaniu? Na co same stawiacie?
Zapisane
poZiomka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 14, 2015, 21:05:44 »

Mnie spodobały się buty wojskowe w sklepie z militariami bron.pl/odziez-obuwie-plecaki/buty-taktyczne . Teraz u nas w szkole jest moda na ubrania paramilitarne. paski wojskowe, spodnie, bluzy, kurtki są noszone niemal przez wszystkich. Kolega ma nawet głośniki na bluetoofa w kształcie granatu. Ot taka moda. Ale buty są świetne.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

team-speak-3 pet-city car-o black-for exoticsavanna