Olsztyńska Szkoła Wyższa Im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marzec 28, 2024, 11:50:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: sens forum....  (Przeczytany 10611 razy)
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« : Styczeń 03, 2008, 00:06:51 »

Taka mała ankieta na sam początek...
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
MadziaTweety
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4


buźka dla was


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2008, 11:48:55 »

jasne ze jest;0 kurdeczka nawet wymienić sie informacjami jakimiś czy cos;)a logiczne jest to ze trzeba czasu do jego rozwinięcia
Zapisane

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2008, 12:32:36 »

a czego w nim jeszcze brakuje?
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
SaMiŚ
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 03, 2008, 21:18:07 »

Cześć Uśmiech brakuje tu ludzi moim zdaniem.. ale na wszystko przyjdzie czas i wierzę ze niedługo rzucą się tu tłumy studentów rządnych wiedzy i kontaktu z innymi  Mrugnięcie
tak w ogóle to uważam że te forum to świetny pomysł tylko przydałoby się je jakoś rozreklamować Duży uśmiech
pozdrawiam moją grupę i Administratora;*
Zapisane

"To kim się stajesz jest ważniejsze od tego, co osiągniesz"
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 03, 2008, 21:38:40 »

przydałoby się je jakoś rozreklamować Duży uśmiech
pozdrawiam moją grupę i Administratora;*

to podeślijcie adres znajomym:)

dziękuje za pozdrowienia:D
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 27, 2008, 14:41:28 »

No witam wszytskich.Dziś dołączyłem:) Przywiodlo mnie ogłoszenie koło szatni:)mam nadzieje ze z czasem sie rozkręci forum.Tak na boku ktoś orientuje sie jak co roku wygląda egzamin z psychologii dla 1r. fizjoterapii?Warto sie bać?
Zapisane
ewlirinka
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

6917045
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 28, 2008, 13:59:42 »

Widze, że nie tylko mnie przywiodło ogłoszenie które wisiało na ścianie:-p Fajne forum, na pewno się rozkęci ale to kwestia czasu. Powysyłamy znajomym adresik i zobaczycie za miesiąc będzie popularne jak naszaklasa.pl Chichot:D Pozdrawiam
Zapisane

by życie było pragnieniem...
marlena
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


carpe diem

472812 marlena19dw@wp.pl
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 28, 2008, 15:43:46 »

a witam wszystkich bardzo fajny pomysł Duży uśmiech
napewno sie rozkręci ja dowiedziałam się od ewelinki i tak jak powiedziała będa nas tysiące Duży uśmiech
Zapisane

żyj chwilą bo tylko ona sprawia że sie uśmiechamy
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 28, 2008, 18:22:47 »

Ze sie rozkreci to wiadomo ale musimy pomóc w tym:) Kiedys prowadziłem forum mojej klasy w LO nie rozkręcilo sie poki nie powymyslałem kilku tematów to juz ruszyło!A wiec:D mała sugestia do Admina proponuje na początek jakiś konkurs kto załozy najwiecej senosownych tematów-nie zakłądanych na siłe ktore dostana odpowiedzi i rozsławią te forum!I jeszcze jedno powywieszaj jeszcze jakies ogloszenia i dogadaj sie z P.Dyrektor o to aby link do forum znalalazł sie na stronie OSW.
Zapisane
przemas
Administrator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 24


hmm... co to jest??


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 29, 2008, 16:02:15 »

I jeszcze jedno powywieszaj jeszcze jakies ogloszenia i dogadaj sie z P.Dyrektor o to aby link do forum znalalazł sie na stronie OSW.

ogłoszenia wisiały w szatni, koło dziekanatów wf i fizjoterapii i na drzwiach szklanych prowadzących na korytarz koło aulii, na niektórych kompach w bibliotece ustawiłem tą stronę jako startową i to chyba narazie koniec reklamy... może wywiesze jeszcze kilka ogłoszeń. A co do Pani Dyrektor... to jak narazie sie wstrzymam, bo jest to nieoficjalne i całkowicie amatorskie forum...

Śmiało zapraszam  do rozpowszechniania adresu tej strony wśród swoich znajomy przy pomocy np gg Uśmiech
Zapisane

Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" nie jest zabijanie jak twierdzi Eddy Grant, tym „czymś” jest witamina B12 :p
michalpb
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Styczeń 29, 2008, 19:30:07 »

no tak ale wywieś jeszcze ogloszen.A czemu masz sie wstrzymać? forum jak forum nie ma amatorskie czy tez profesjonalne.róznia sie tylko do siebie liczbą postow i uzytkowników.Więc śmiało mozesz lecieć.
Zapisane
speed
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 29, 2008, 22:33:47 »

forum jak najbardziej potrzebne Chichot ja jestem maxymalnie za ...

jak co kiedyś zrobiliśmy stronę: www.osw.szczytno.com gdzie ja moj kolega umieszczamy rozne prace Uśmiech jak co polecam Język
Zapisane
madzia :)
Nowy użytkownik
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5


Nobody is perfect... My name is Nobody!

1231442
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Luty 12, 2008, 17:56:22 »

ja oczywiście też jestem za Mrugnięcie właściwie zostało mi tylko pół roku na tej uczelni, ale mam nadzieję mój pobyt tam się przedłuży o ile w końcu otworzą magisterke z mojego kierunku ;P
Zapisane

ada24
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Luty 18, 2008, 21:17:37 »

 ;)hej wszystkim!!! fajnie ze ktos pomyslał o takiej stronie. adres znalazłam w szatni. szkoda tylko że tak mało ludzi ale napewno sie to wszystko zmieni. polecam ją znajomym jest ok!!! p.s polecam inne fora studenckie z różnych miast a szczególnie z poznania!!!! pozdrawiam gorąco Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

catziee mexicotelenovelas norwegland x22-team brygadaszarika